Bezpečná autoškola v Hradci Králové

S.K. Neumanna 1257/14

500 02 Hradec Králové

+420 608 514 172

Zákaznická podpora

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Pracovní hodiny

WordPress

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://www.autoskolafink.cz.

Komentáře

Když návštěvníci přidají komentář na tento web, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři pro komentář, dále IP adresa návštěvníka a řetězec user agent definující prohlížeč, což pomáhá k detekci spamu.

Službě Gravatar může být poskytnut anonymní řetězec vytvořený z vaší e-mailové adresy (nazývaný také hash), díky kterému lze určit jestli tuto službu používáte. Zásady ochrany osobních údajů služby Gravatar jsou k dispozici zde: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vašeho komentáře je váš profilový obrázek viditelný pro veřejnost v kontextu vašeho komentáře.

Média

Pokud nahráváte obrázky na tento web, měli byste se vyhnout nahrávání obrázků s vloženými údaji o poloze (EXIF GPS). Návštěvníci webu mohou stáhnout a zobrazit libovolné data o poloze z obrázků na webu.

Cookies

Pokud na naše stránky přidáte komentář, můžete povolit uložení jména, e-mailové adresy a webové stránky do cookies. Tímto způsobem se snažíme zvýšit váš komfort, když budete psát nový komentář už pak nebudete muset tyto údaje znovu vyplňovat. Tyto soubory cookies budou mít životnost jeden rok.

Pokud navštívíte naši přihlašovací stránku, nastavíme dočasné cookies pro ověření, zda váš prohlížeč přijímá soubory cookies. Tento soubor cookies neobsahuje žádná osobní data a při zavření prohlížeče se zruší.

Při přihlašování vám nastavíme také několik souborů cookies pro uložení vašich přihlašovacích údajů a pro nastavení zobrazení obrazovky. Přihlašovací soubory cookies mají životnost dva dny a cookies pro nastavení zobrazení mají životnost jeden rok. Pokud potvrdíte možnost „Zapamatovat si mě“, vaše přihlášení bude trvat dva týdny. Pokud se ze svého účtu odhlásíte, přihlašovací cookies budou odstraněny.

Pokud upravujete nebo publikujete článek, bude ve vašem prohlížeči uložen další cookie. Tento cookie neobsahuje žádná osobní data a jednoduše označuje ID příspěvku, který jste právě upravili. Jeho platnost vyprší po 1 dni.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

S kým sdílíme vaše údaje

Pokud požadujete obnovení hesla, vaše adresa IP bude uvedena v e-mailu pro obnovení hesla.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

Pro uživatele, kteří se registrují na tomto webu (pokud mají tuto možnost), ukládáme také osobní údaje, které uvádějí ve svém uživatelském profilu. Všichni uživatelé mohou kdykoliv vidět, upravovat nebo smazat své osobní údaje (s výjimkou toho, že nemohou změnit své uživatelské jméno). Administrátoři webu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Jaká máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.

Forminator Forms

Jaké osobní údaje shromažďujeme a proč?

Když návštěvníci nebo uživatelé odešlou formulář, získáme IP adresu pro ochranu proti spamu. Zaznamenáváme také e-mailovou adresu a můžeme zachytit další osobní údaje obsažené v polích formuláře.

Jak dlouho vaše údaje uchováváme

Když návštěvníci nebo uživatelé odešlou formulář, uchováme údaje po dobu nezbytně nutnou na jejich zpracování a vyhodnocení.

Kam posíláme vaše údaje

Všechna shromážděná data se mohou zobrazit veřejně a my je pošleme našim pracovníkům nebo dodavatelům, aby provedli nezbytné akce na základě odeslání formuláře.

Forminator Polls

Jaké osobní údaje shromažďujeme a proč?

Když návštěvníci nebo uživatelé odesílají hlasování, získáváme IP adresu pro ochranu proti spamu a pro omezení voličů.

Jak dlouho vaše údaje uchováváme

Když návštěvníci nebo uživatelé hlasují v anketě, uchováme údaje o IP adrese po dobu nezbytně nutnou a anonymizujeme je.

Kam posíláme vaše údaje

Všechna shromážděná data se mohou zobrazit veřejně a my je pošleme našim pracovníkům nebo dodavatelům, aby provedli nezbytné akce na základě hlasů.

Forminator Quizzes

Jaké osobní údaje shromažďujeme a proč?

Když návštěvníci nebo uživatelé předloží odpověď na kvíz, nezachytíme ŽÁDNÉ osobně identifikovatelné informace.

Jak dlouho vaše údaje uchováváme

Když návštěvníci nebo uživatelé odpoví na kvíz, uchováme data odpovědí po dobu 30 dnů a poté je odstraníme z našeho systému.

Kam posíláme vaše údaje

Všechna shromážděná data se mohou zobrazit veřejně a my je pošleme našim pracovníkům nebo dodavatelům, aby provedli nezbytné akce na základě odpovědí.

Beehive Pro

Tato webová stránka používá Google Analytics ke sledování provozu webových stránek. Shromážděná data jsou zpracovávána takovým způsobem, že návštěvníky nelze identifikovat.

Hummingbird

Hummingbird používá síť Stackpath Content Delivery Network (CDN). Stackpath může po dobu 7 dnů uchovávat informace o webových návštěvnících webu, včetně IP, UA, referrer, umístění a ISP informací o návštěvnících stránek. Soubory a obrázky poskytované sítí CDN mohou být ukládány a poskytovány z jiných zemí, než je vaše vlastní. Zásady ochrany osobních údajů společnosti Stackpath naleznete zde.

WP Smush

Poznámka: Smush neinteraguje s koncovými uživateli na vašem webu. Jedinou možností vstupu Smush je předplatné bulletinu pouze pro správce stránek. Chcete-li na to upozornit své uživatele ve svých zásadách ochrany osobních údajů, můžete použít níže uvedené informace.

Smush odesílá obrázky na servery WPMU DEV a optimalizuje je pro použití na webu. To zahrnuje přenos EXIF dat. Data EXIF budou buď odstraněna, nebo vrácena tak, jak jsou. Není uložen na serverech WPMU DEV.

Smush používá síť Stackpath Content Delivery Network (CDN). Stackpath může po dobu 7 dnů uchovávat informace o webových návštěvnících webu, včetně IP, UA, referrer, umístění a ISP informací o návštěvnících stránek. Soubory a obrázky poskytované sítí CDN mohou být ukládány a poskytovány z jiných zemí, než je vaše vlastní. Zásady ochrany osobních údajů společnosti Stackpath najdete zde.

Twenty Twenty-One

Tento web používá místní úložiště k uložení nastavení, když je podpora tmavého režimu zapnutá nebo vypnutá.
Místní úložiště je nezbytné k tomu, aby nastavení fungovalo, a používá se, pouze když uživatel klikne na tlačítko Tmavý režim.
Žádná data se nepřenesou nebo neuloží do databáze.